niedziela, 6 lutego 2011

zwierzątka

Na tym naszym świecie są słonie żyrafy, krowy i świnie ale są też pieski i kotki .One są takie kochane. Mają takie piękne pyski, łapki,  futerka- tylko je miziać .Piesek i kotek stał się naszym przyjacielem. Zastępuje nam żonę, kochankę i przyjaciela. Nie pieprzy głupot, nie domaga się nowych sukienek tylko chce źreć. I wystarczy. Dać mu karmę ,pomiziać pod brzuszkiem i załatwione. Sumienie !
W Brazylii wymyślili ostatnio poprawkę do konstytucji.- Każdy człowiek ma prawo do szczęścia. Genialne. Ja bym pojechał dalej-rozbudujmy konstytucję! Poszalejmy.
 Żaden pies nie ma prawa być na łańcuchu , a duży nie może mieszkać w małym mieszkanku w bloku .Właścicieli czworonogów, które wymagają biegania, przestrzeni, warunków odpowiednich dla rasy karać więzieniem. Psy lubiące zimno powinny pozostać w swoim klimacie ,psy……itp. Osoby, które przez swoje zapędy do męczenia zwierząt w celach zaspokojenia własnych dziwnych zachcianek, tych wszystkich ..jaki ty jesteś misiu,misiu, ty ty pieszczotku mój… powinny zostać poddane eutanazji.
A taka krowa. Jak ją namówić aby dała mleko sama z siebie? Nie cyckać jej tych wymion na siłę. Przecież to ją może boleć. I czy w ogóle ma na to ochotę.
A taki osiołek jak stoi w szopce, na mrozie- to ma dobrze czy nie? Szopka ,katolicka –media ,liberalne. A osiołkowi zimno.
Mamy tu jednak w Toruniu osiołka, którego wszyscy musimy kochać. To potworek ulubionego urzędnika toruńskich artystów .Może to jego brat?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz